Na ciało
Na ciało

Na ciało

W ofercie mamy ogromną ilość zabiegów na ciało, które mają poprawić wygląd skóry i przede wszystkim samopoczucie. Zabiegi na ciało to kąpiel błotna, która polega na tym, że zanurzamy się w specjalnej beczce z ciepłym błotem, a owo błoto ma specjalne działanie oczyszczające i pielęgnujące. Innym żeń szeń sposobem takiej kąpieli jest po prostu obłożenie owym leczniczym błotem człowieka i zawinięcie go specjalnym materiałem, który pozwoli na to, żeby błoto działało a jednocześnie przepuszczało powietrze. Takie zabiegi mają na celu oczyszczenie skóry ze złogów, które przeszkadzają w dobrym jej funkcjonowaniu.

Niestety nie każdy może http://opakowania-wroclaw.pl/ taki zabieg mieć, ponieważ nie każdy może przebywać w błocie tyle czasu, ile wymaga zabieg. Doskonałym zabiegiem na ciało i twarz jest również przebywanie w saunie. To krótki czas, w którym siedzimy nago w saunie, rozkoszując się gorącym powietrzem, który jednocześnie rozszerza pory i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, a dodatkowo bardzo poprawia odporność. Ważne bowiem jest, żeby zaraz po wyjściu z sauny wejść pod chłodny prysznic, który nas zahartuje.

Nikt nie zachoruje, ponieważ sauna ma specjalistyczne działanie, za to częste odwiedziny w saunie powodują, że człowiek w ogóle jest bardziej wytrzymały na zmiany temperatury.