Kąpiel perełkowa
Kąpiel perełkowa

Kąpiel perełkowa

Oprócz klasycznego masażu mamy także usługę kąpieli perełkowej, która ma za zadanie poprawić przede wszystkim wygląd skóry. To kąpiel trochę na zasadzie hydromasażu, tylko w wannie jest wyłożona mata, która zamiast sporych pęcherzy powietrza, wydziela tylko delikatne drobinki powietrza, które bardziej przypominają perełki niż powietrze wyrzucane przez spore dysze hydromasażu. Delikatniejsze perełki lepiej masują skórę, a dodatkowy element ozonu dodatkowo leczy i poprawia jej wygląd.

Jeśli ktoś nie może poddać się zwykłemu masażowi, ponieważ ma bardzo wiele chorób, które to uniemożliwiają, na początku stosujemy właśnie kąpiel perełkową, żeby w ogóle zacząć poprawiać zdrowie danej osoby.

Dopiero po kilku zabiegach w kąpieli, stosowane są delikatne masaże, które poprawą zdrowie no i wygląd skóry. Kąpiel perełkowa jest bardzo dobrym rozpoczęciem leczenia masażami, ponieważ w sposób bardzo delikatny zaczyna działanie na skórze i przy okazji mięśniach, przygotowując je do późniejszych trochę mocniejszych działań, jak masaże.