Close

Rytuały Tybetańskie

 

Poniżej przedstawiam opis Rytuałów Tybetańskich. Należy pamiętać tutaj, że każde ćwiczenie powtarzamy 21 razy, jednak na początku zaczynamy od trzechczy czterech razy.

Ćwiczenie 1

Stajemy prosto, ręcę wyciągamy na wysokości barków, a palce trzymamy rozpostarte.profesjonalne konsultacje psychodietetyczne Warszawa Następnie obrazamy się wokół własnej osi w kierunku wskazówek zegara.

 

Ćwiczenie 2

ćwiczenie wykonujemy na miękkiej powierzchni, najlepiej na macie. Kładziemy się na podłodze rozciągnięci, a następnie podnosimy równocześnie nogi. Pamiętamy o oddychaniu./ Na wdech podnosimy nogi, a na wydechu opuszczamy

 

Ćwiczenie 3

Przyklękamy na lekko rozsuniętych nogach. Dłonie opieramy na udach. Przy wdechu odchylamy głowę do tyłu, a na wydechu powracamy do pozycji początkowej.

Ćwiczenie 4

Siadamy z rozsuniętymi nogami, ręce trzymamy oparte na podłodze. Przy wdechu unosimy pośladki, a głowę odchylamy. Pozostajemy w tej pozycji przez jakiś czas.

 

Ćwiczenie 5

Przyjmujemy pozycję jak do pompek, ręce i stopy oparte o podgłogę. Przy wdechu podnosimy ciało, pośladki kierują się ku górze, agłowę opuszczamy.

Kostka brukowa warszawa